Webinář: Nemáte data, nemáte firmu

(PANELOVÁ DISKUZE)

Datum: 1. října od 18:00 do 21:00

Předskokanem České investiční konference bude panelová diskuze zaměřená na vývoj technologií a technologických akcií. Zpovídat akciového investora, Aleše Vávru z Metatron Capital, na jedné straně a insidera, Alexe Pilaře z DHL, na druhé bude Radovan Vávra, jeden z řečníků České investiční konference.


ANOTACE:

Konfrontace pohledů investora na jedné straně, který samozřejmě technologiím rozumí ale svá rozhodnutí nutně dělá na základě zprostředkovaných informací a insidera, který primárně řeší technickou a byznysovou funkčnost technologických řešení, jejich nejmodernější trendy a ne nutně jejich dopad do hodnoty akcií.

ŘEČNÍCI: 

Aleš Vávra, portfolio manažer, Metatron Capital

Aleš je portfolio manažer HF long/short Equity, jednoho z fondů kvalifikovaných společností Metatron Capital. Zároveň působí jako externí poradce J&T Banky, ve které pracoval přes 8 let na pozici tradera a další 4 roky jako poradce předsedy představenstva. Při výběru investic se zaměřuje především na fundamentální analýzu a to především na rozvinutých trzích. Sledujte Aleše na Twitteru.

Aleš byl jeden z prvních lidí, kteří upozornili na problémy kolem firmy WireCard. Přečtěte si jeho rozhovor pro Seznam.cz. 

Aleš Pilař, 

Alex se pohybuje 20 let v globálních exec a non-exec rolích v oblasti IT a logistiky.

Začínal v DHL Express CZ, kde se v roce 1996 stal Managing Director. Od roku 2000 působil v UK na pozici EMEA CIO, v roce 2004 stál v čele projektu vybudování globálního datového centra DHL v Praze, které dnes zaměstnává 2 000 lidí a je jedním ze dvou klíčových IT center pro celou skupinu DPDHL, operující v 220 zemích s 550 tisíci zaměstnanci.

V letech 2008 přešel do DHL Supply Chain nejdříve na pozici Global CIO a později převzal odpovědnost i za operaci a stal se Global COO v divizi s obratem CZK 350 mld.

V roce 2015 převzal řízení IT Service, globální organizace dodávající kompletní IT služby všem divizím a zákazníkům DPDHL s obratem CZK 16 mld. a 6 000 zaměstnnci. V roli Managing Director, EVP IT byl podřízen přímo CEO DPDHL a působil také v mnoha Global Advisory Boards tech firem jako například CISCO, Oracle a BT.

Alex vystudoval ČVUT a Ashridge Management College, je ženátý, má dvě dcery a žije v Praze.

Radovan Vávra, CEO, Weyland Coproration (moderátor diskuze)

Radovan vystudoval VŠE a University of South Carolina. V roce 1995 začínal jako hlavní analytik v Creditanstalt Investment Company. Následně během své kariéry působil jako CEO v Citicorp Investment Company, člen představenstva v CITIBANK, CEO v Komerční bance, nebo jako CEO v Union bance. Od roku 2004 je CEO Weyland Corporation. Pravidelně publikuje své názory na www.radovanvavra.com a nově také moderuje podcast Hovory V.

"Jsem punkový investor," říká v rozhovoru pro Roklen24 Radovan Vávra. Podívejte se na rozhovor, ve kterém ho zpovídal Daniel Gladiš. 

Akce proběhne v showroomu Advantage Cars v Praze, kde si můžete prohlédnout například Teslu model X nebo S, Lamborghini Aventador, Rolls Royce Ghost nebo Ferrari 488.  


REGISTRACE:

Cena: 1 000 Kč + DPH

Nenechte si akci ujít stejně jako Ján Hájek z Top Stocks, Mikuláš Splítek ze Stock Small Caps (a autor nové knihy Stát se investorem) nebo například Petr Čermák z investicedoakcii.cz


Česká investiční konference 2020


Datum: 9. a 10. listopadu 2020

Místo: Hotel Pyramida, Praha