WORKSHOP: Oceňovací metody

Datum: 24. dubna od 18:00 do 20:30

Místo: Whiskeria, Praha

VYPRODÁNO


Anotace

Workshop nabídne praktické rady a zkušenosti, které manažer největšího akciového fondu v ČR získal během své kariéry při používání různých oceňovacích metod. 


Bio

Ján Hájek, portfolio manažer, Top Stocks

Ján působí na akciovém trhu od roku 1994, původně jako akciový analytik, portfolio manažer a proprietary trader. Manažerem podílového fondu Top Stocks je od jeho založení v srpnu 2006. Tento fond investuje do koncentrovaného portfolia tvořeného přibližně 25 společnostmi, které jsou obchodované na trzích v USA a Evropě a které jsou vybírány s ohledem na jejich dlouhodobý růstový potenciál.

Harmonogram

17:30 - 18:00 Registrace

18:00 - 18:05 Úvod

18:05 - 19:05 První část workshopu

19:05 - 19:15 Přestávka

19:15 - 20:15 Druhá část workshopu

20:15 - 21:00 Neformální diskuze & networking


Registrace

Cena:

  • Early bird: 1 200 Kč (vč. DPH, platná do 20. dubna 2019)
  • Standard: 1 500 Kč (vč. DPH, platná od 21. dubna 2019)

VYPRODÁNO


Partneři akce

FOND SHOP - nezávislý časopis o investování a finančním plánování si klade za cíl nezávisle informovat čtenáře o situaci a investičních příležitostech na tuzemských i zahraničních trzích. Přináší pravidelné informace o aktuálním dění z oblasti sofistikovaného investování pro soukromé i firemní investory. Je autentickým zdrojem informací pro úspěšné investiční rozhodování a výběr investičních instrumentů. Jeho čtenáři jsou typicky profesionální odborná veřejnost - osobní a privátní bankéři, nezávislí finanční poradci a zprostředkovatelé, burzovní makléři, finanční analytikové a investiční manažeři. Významnou skupinou čtenářů jsou movití soukromí investoři, kteří se osobně angažují v investování a zhodnocování svého finančního majetku.

Mikrodrink Waterdrop™ - Waterdrop™ je prvním mikrodrinkem na světě v podobě malé kostky, která po vhození do libovolného množství vody uvolní extrakty z ovoce a superpotravin a obohatí ji tak o živiny a osvěžující chuť. Obsahuje širokou škálu cenných vitamínů, mezi nimiž jsou komplexy vitamínu B a vitamín C, a výtažky ze superfoodů, jako jsou baobab, acai, acerola, zázvor, ženšen, zelená káva nebo moringa. Neobsahuje cukr a je tak skvělou alternativou ke sladkým limonádám. Více informací o produktech společně s e-shopem naleznete na webu www.waterdrop.cz.