WORKSHOP:

Nebojte se opcí 

Vladimír Hoffmann, CIO, 

EMUN Partners a.s.


Datum

23. května 2018 od 18:00

Místo

Praha

Cena

1 200 Kč (vč. DPH)

Kapacita workshopu je 22 účastníků.

Anotace:

V rámci workshopu pan Hoffmann popíše základní typy opcí a následně se bude věnovat opcím na akciové indexy, které se obchodují na burze. Také vysvětlí princip oceňování opcí, volatilitu a "index strachu" VIX. Nebude ani chybět příklad opčního portfolia s využitím páky a s důrazem na řízení rizika. Na závěr workshopu vám prozradí konkrétní zkušenosti s obchodováním opcí a jak zvládnout období zvýšené volatility (Brexit, francouzské volby, obchodní války, atd.).


BIO Vladimír Hoffmann: 

Vladimír Hoffmann je místopředseda představenstva a CIO EMUN PARTNERS a.s. Absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Bratislavě, Fakultu řízení, obor Ekonomicko-matematických výpočtů. Po roce 1989 absolvoval množství kurzů v oblasti financí, včetně kurzu Světové banky v Praze a stipendia na London University a London School of Economics v Londýně. Je držitelem makléřské licence.

Vladimír má více než 25 let zkušeností v oblasti kapitálových trhů, financí a investic. V roce 1991 nastoupil do První slovenské investiční společnosti v Bratislavě, ve které měl na starosti zakládání podílových fondů a finanční analýzy. Po přestěhování do Prahy v roce 1992 založil jednoho z největších obchodníků s cennými papíry v ČR a stal se jejím prvním zaměstnancem a ředitelem. V roce 2001 začal spolupracovat s Proxy-Finance, a.s. v oblasti investičního poradenství, analýzy portfolií bankovních úvěrů a financování pohledávek.

Vladimír působil ve statutárních orgánech mnoha významných firem jako Delta Securities, Jihočeské papírny Větřní, Teplárna Trmice, Frigera Kolín a Burza cenných papírů Praha. V roce 2011 se stal zakládajícím partnerem společnosti EMUN PARTNERS, a.s., ve které má na starosti investiční strategii a investice do private equity. 


Podrobnosti k workshopu:

Datum: 23. května 2018 

Čas: od 18:00 do 21:00 (Registrace od 17:45)

Lokalita: Whiskerie  v Jindřišské věži

Max. počet účastníků: 20 účastníkům

Kontakt: 606 771 767 nebo schanova@schanova


Registrujte se na akci

Přečtěte si jako první, jaké další akce chystáme.